17 Eylül 2013 Salı

Olmadı bi sigara yakar mutluluklar dilerim.

En son nerde kaldığımızı unuttum ama tekrardan bi yerden başlamalıyım.

Öncelikle bu sabah blogu açtığımda 190 takipçiye ulaştığımı gördüm. Çok mutlu oldum. 200 takipçiye ulaştığımda parti yapıcam. Haberiniz olsun yaneee ;))

İstanbul'daki son günlerim. İzmir, bekle beni. Çiğden çitleyip, gevrek kemirmeye başlayacağım pazar gününden sonra. Umarım havalar kötü olmazda kordonun tadını biraz çıkarabilirim.

Açıkçası İzmir'e gitmekten çok korkuyorum. Neden mi? Kayıt için gittiğimde başıma gelenler. Kayıt yaptırdığım yurdun içime sinmemesi, kampüsümün çöp gibi olması bla bla bla

İşin en kötüsü de yurttan ayrılmak istediğim de yurttan çıkamamam. Yani bu sene eve çıkmak benim için hayal! İmzalattılar bi senelik sözleşmeyi. Sikeyim böyle işi. Umarım oda arkadaşlarımla anlaşabilirim yoksa çekilmez bu yurt. Allam, sen büyüksün yareppim, amin.

Bi de kedimden nasıl ayrı kalacağım. Geceleri eve gelmeyince ağlayan kedim var, eve dönünce gelip dizimde uyuyan. Çok özlücem, çok özlücem.

Ha bi de sevgili olayım. Hovarda da biraz benimki. Akıllı telefon alıp Grindr yükleyecekmiş. Olaya bak. Sürtük! Kızdım tabii ki. Ne işin var falan dedim. Geçen gece bilgisayarını kurcaladım, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarının birazı geri dönüşüm kutusunda, birazı kayıtlı bilgisayarda. Sinirlendim mi? Hayır. Neden mi? Bilmiyorum. Ama kıskandım.

O Gey de askere gitti. Belki yılbaşından sonra onu göre bilirim. Tabii planlarım bozulmazsa. Kesin bozulur.

Daha vesikalık çektircem, sicil kaydı falan alıcam ama çok zor geliyor. Istemiyorum işte gitmek İzmir'e. Allam, bana ceza vermenin başka yolunu bulabilirdin dimi?

Bi de bu sevgili olayları, okul olayları falan üst üste binince bende bi agresiflik oldu. İstemeden insanları üzmüş, kırmış olabilirim. Sorry guys!

Ha işte bi de şey var. Blogumun adını değiştircem. Eski bi blogumun adını kullancam. "Patrick'in Dünyası" ne lan scsbsjahafahsjs! Bi de Patrick'likten de sıkıldım, cesaretimi toplaya bilirsem kimlik adımı bilem kullanabilirim.

Neyse bi bilgisayar kullanmaya başlayayım da.
Ha bi de İzmir'den zengin sevgili istiyorum. Bursum yok madem sevgilim oldun, diğmi?

Neyse gideyim de tıraş olup vesikalık çektireyim.


XOXO
Gossip(sizlikten geberen) Boy

1 yorum:

  1. İzmir İzmir diye ağlıyordun şimdi de gitmem ben yaaa diyorsun :D alemsin vallahi.. Aslında hayat hayal kurarken daha güzel.. Gerçekleştireceğin şey hayalin bile olsa üşeniyor farklı bir dünyada yaşamaya...


    Havalar daha bayağı bir güzel olur İzmir'de meraklanma sen..

    Bir de ben şimdiden diyeyim bağzı oda arkadaşlarını cidden sevmeyeceksin :D

    YanıtlaSil

şimdi sen buraya yorumunu yazacaksın, ben de yayınlayacağım.