18 Ekim 2012 Perşembe

Kimsin olum sen?Geçen gün bi çocukla tanıştım malum sitelerden birinde. Msn'e geçtik. Amacım real bi görüşme değildi. Porno izlemektense canlı kanlı birini izlemek daha çekici geliyor bu durumlarda. Güzel güzel vakit geçirdik. Kadıköy'den olduğunu öğrendim.

Msn'den çıkarken bi "adın şu mu, şu mu yoksa başka bişey mi?" dedi. İsimlerden biri msn'deki adım, diğeri o msn'den aldığım facebook hesabımın adıydı. "Başka bişey" dedim. Tahmin etmiş. Neyse işte daha sonra tekrardan CAM'laşmak için çıktık msn'den.

Kaç günlerdir girmiyordu msn'e. Ç.dışı mesaj falan yollamıştım buna. Cevaplamış. Az önce msn'deydi. Azcık konuştuk. Görüntülü konuşma yapmak istedi. Kardeşim yanımdaydı o yüzden açamayacağımı söyledim. Ama ben bu çocuğu çok feci merak ettim.

Görmek istediğimi söyledim. "Buluşunca görürsün" dedi. Israr ettim açmadı. Önceki konuşmamızda yüzlerimizi görmemiştik. Öyle de salak bi insanım işte. Uçkur peşine düşmüş bir garip bedeviyim. Açamayacağını söyledi. Tabii bu böyle dedikçe daha fazla merak ettim. Daha fazla ısrar ettim.

Tekrardan görüntülü konuşma isteği yolladı. Kabul ettim. Kendini okşamaya başladı. "Çünkünle ilgilen miyorum" dedim, arkasını döndü. "Poponla da ilgilenmiyorum" dedim. "Neyle ilgileniyorsun?" dedi, "Seninle" dedim. Bişey demedi toparlandı.

Onu görmeden meraktan uyuyamayacağımı söyledim. Özür diledi. Nedenini sordum. Onu da söylemedi. Çıkarken "nedenini söyle bari" dedim. "Tanıyor olabilirsin beni" dedi. Kadıköy'den tanıdığım iki kişi olduğunu söyledim. "Kadıköy'den değil" değil dedi. Lan, nerden tanıyorum ben bunu? Hiç tanıdık gelmedi. Ama deli gibi de merak ediyorum.

Lan, pezevenk!
Nerden tanıyabilirim seni?
Hem ben sana söylediğim yerde oturmuyorum ki!
Te allam.
Akıllısı da beni bulmaz ki!
Beni de görmedi daha :(
Yukarıdaki video da tam uydu bu yazıya.
Kimsin olum sen?
İn misin, cin misin?
Ayakların ters mi?
Ters olsa da fark etmez, ayak fetişi değilim.
Hatta ayaktan nefret ederim de kim lan bu?
Yarın buluşsam mı acaba?

9 yorum:

 1. "tanıyor olabilirsin" cümlesi sanki genel bir çekince içeriyor.

  YanıtlaSil
 2. ahahah çok iyi :)
  Bitanem'le ben de böyle tanışmıştık :)
  Bu arada beni en iyi anlatan da şu cümle sanırım: "Uçkur peşine düşmüş bir garip bedeviyim." tebrik ederim nays cümle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o değil de sen beni hala evermedin?!
   açsan artık şu gay-i izdivaç blogunu.

   Sil
 3. videoya koptum yaa :))) benim eniştem, teyzemin kocası eniştem :)
  arkası sağlamdır dikkat et buluşurken ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ona göre, ayık olmak lazım.

   Sil
 4. Buna hakkın yok, buna hakkın yok ! Kötü çocuk pezevenk'li videoyu kendisine gönder diğer seferde. :D O zaman söyleyeceğine inanıyorum :D

  YanıtlaSil
 5. Koy götüne gitsin sonuçta oda gay. Geri dönüp bakma bile buluşmada...

  YanıtlaSil

şimdi sen buraya yorumunu yazacaksın, ben de yayınlayacağım.