30 Haziran 2011 Perşembe

Çok ilginç bir rüyanın ardından

Dün akşam en yakın arkadaşımla buluştuk. Daha doğrusu ben dedim hadi gezelim diye. Ev çok kalabalıktı ve kendimi dışarı atmam lazımdı. Ben sms paketi yapmıyorum. 50 sms kullanabiliyorum bir ay boyunca. Önce arkadaşıma facebooktan mesaj attım, sonra da bi arkadaşa da arkadaşıma mesaj atmasını söyledim facebooka girsin diye. Böyle biraz mesajlaştıktan sonra 20:20'de buluşmaya karar verdik.

Ben 2 beden büyük bi kot pantolon, üstüne de bol bi uzun kollu tsirt giydim çıktım evden.  Buluştuk. "Ne yapsak, nereye gittsek?"lerin ardından açık bi çaybahçesine -buranın gençleri hep burda takılır- gittik, çay söyledik ve şaşırtıcı hızla hemen geldi. Çayımızı içerken de arkadaşım sigara içiyordu bi yandan da anlatıyordu aklına gelenleri. Bu genelde böyle olur; ben susarım, arada konuşurum, o ise konuştukça konuşur. Sevgilisinden falan konuştuk, dedikodu yaptık...

Sonra kalktık hesabı ödedim. Yemek yemeğe gittik. Döner yedik. Sonra yine aynı mekana geri döndük. Az önce orda oturduğumuz için garsonlar bizle ilgilenmedi. Biz de tadını çıkardık, oturduk boş boş. Sonra bi an nargileden açıldı konu ve nargile içmeye gittik.

İlk nargilemi de ben bu çocukla içtim, ilk biramı da, ilk vodkamı da... Gittik oturduk nargile içeceğimiz kafeye. Adam geldi ben "neyli nargile var" soruma "nerdeyse hepsinden var" diye cevap verdi. Ben naneli nargileyi çok severim ve bi kere hariç hep naneli nargile içmiş adamım. Adama "naneli nargile istiyoruz" dedim ve bana "o size ağır gelmesin" dedi. Adam bildiğin ezmeye çalıştı bizi. Haspam! Götümün kenarı! Nargileyi fokurdatırken sohbet de ediyoruz bi yandan. Bu bana geçen gün olanları anlattı.

Bi arkadaşının ailesi bi yere gitmiş bu ve bir kaç kişi daha onlara rakı içmeye gitmişler.Tabi bunların kafaları bi dünya olmuş. Bilgisayarı televizyona bağlamışlar chatroulette'e girmişler. Aralarında bi iki yakışıklı çocuk var. Kızlarla muhabbet falan derken bunları evine çağıran çocuk çıkarmış sikini millete sergilemeye başlamış kameradan. Çok güldüm bunu duyunca. Ötekiler gözlerini falan kapamışlar. asfadagdadada!

Aslında ben de porno izlemekten sıkılınca yapıyorum onu. Evde kimse yoksa zaten oh mis. Çırılçıplak soyunup yatıyorum laptopun karşısına. Benim ne aradığım belli oluyor ve benim gibi birini arayanlarda geliyor buluyor beni işte. Bunda bişey yok. Böyle daha bi zevkli oluyo boşalmak.

Bu olay benim rüyama girmiş gece gece. Karılarla anıra anıra sanal sex yapıyormuşum. Bi uyandım kanter içinde kalmışım, baktım benimki de donu zorluyor. Genelde vücuda yapışan boxerlardan giyerim o yüzden de çadır kurmam. Aldım hemen elime ufaklığı bi asıldım ve sonunda mutlu son. Hiç üstüm batmış mı diye düşünmedim ve uykuya daldım. Bu gecenin köründe boşalmam beni çok rahatlattı. Sabah kalkınca duşa girdim dersaneye gidecektim, terli terli gidemezdim. Donumu çıkarınca hala ıslak olduğunu farkettim ve hemen kirli sepetine attım.

Böyle iğrençleşebiliyorum arada ama yapacak bişey yok. Normalde peçeteye boşalırım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

şimdi sen buraya yorumunu yazacaksın, ben de yayınlayacağım.